Kontak Ons

 

Tel : 011-955 1081 / 011-955 1074

Faks : 011-955 1075

 

H/v Emdonstraat en Frederick Cooperrylaan

Kenmare

Krugersdorp

Gauteng

Hoof : Mnr Wouter Immelman : hoof@kennies.co.za

Adjunkhoof : Me. Maryna Kriel : mkriel@kennies.co.za

Adjunkhoof : Mnr Kevin Kinghorn : kkinghorn@kennies.co.za

Dissiplinehoof: Mnr Jakkie van der Walt : dissipline@kennies.co.za

Sportbestuurder : Mnr Peter du Toit : pdutoit@kennies.co.za

Departementshoof Opvoedkunige Leiding : Me Willine Joubert : wjoubert@kennies.co.za

Hoof se sekretaresse : Me Leonie Beukes : lbeukes@kennies.co.za

Bemarking : Me Iza Loubser : bemarking@kennies.co.za

Inskrywings: Me Charmaine Schutte : cschutte@kennies.co.za

Algemene Navrae : Me Lize Gouws : lgouws@kennies.co.za

Finansies : Me Joey du Toit : krediteure@kennies.co.za

Fnansies : Me Anneke Bosman : debiteure@kennies.co.za

Kennies Inklusief : Me Jeannette Ceronio : Ceronio.j@gmail.com